You are here:  / Wimark / Podróże z tatą

Podróże z tatą

post by related

related post

Lakiernia_FIAT AUTO POLAND - Zak?ad Tychy.Mój ojciec całe swoje życie pasjonował się samochodami. Zbierał fotosy, starał się o katalogi firm zagranicznych. Sam miał małe autko o niewielkich możliwościach, ale motoryzacja była jego wielką pasją. Skupiał zresztą wokół siebie takich samych pasjonatów jak on. Co jakiś czas panowie wspólnie wyjeżdżali w różne miejsca, biwakowali i spędzali całe dnie na grzebaniu w samochodach.
Kiedy podrosłam trochę, ojciec zaczął zabierać mnie ze sobą. Dzięki temu zwiedziłam bardzo wiele miejsc w Polsce. Ponieważ motoryzacja nigdy mnie nie interesowała, musiałam wówczas znajdować sobie jakieś inne zajęcia. Chętnie zaglądałam do muzeów lub spacerowałam po okolicy w czasie, gdy panowie zajęci byli autami.
W sumie te wyjazdy dały mi bardzo wiele. Co prawda motoryzacja nigdy nie stała się moją pasją, ale dzięki tym wyjazdom zwiedziłam o wiele więcej miejsc i zobaczyłam o wiele więcej ciekawych rzeczy niż jakakolwiek dziewczynka w moim wieku. Poza tym bardzo mile wspominam te wyjazdy i trochę tęsknię za nimi.

Inne wpisy o transporcie oraz motoryzacji: