You are here:  / Znaki poziome na jezdni / Ubrania na motor

Ubrania na motor

post by related

related post

motoryzacja (37)Ubrania na motocykl zwykle wytwarzane są ze skóry. Dostępna na rynku jest jeszcze odzież, która zrobiona została z wszelkiego rodzaju tekstyliów. Jednak skóra ma nad nimi ogromną przewagę, gdyż jest między innymi odporna na ścieranie, a także lepiej dopasowuje się do sylwetki.

Wadą skóry, jest to, że motocyklista bardzo szybko może pod nią zmarznąć, jednak razem z bielizną termoaktywną odzież skórzana stanowi ochronę dla naszego ciała. Odzież motocyklowa jest wykonywana z różnych rodzajów skór. Jakie to skóry i jakie są ich zalety?

Motoryzacja oferuje nam ubrania ze:
skóry kangura: tego rodzaju odzież jest polecana przez wielu motocyklistów. Materiał jest niezwykle wytrzymały i odporny na ścieranie, a także na rozdarcia. Ubranie wykonane ze skóry kangura służy przez wiele lat, gdyż długi okres czasu nie zmienia swojego kształtu. Nie kurzy się, ani nie rozciąga.

skóry bydlęcej: ubrania dla motocyklisty ze skóry bydlęcej są estetyczne i miłe dla oka. Identycznie jak odzież ze skóry kangurzej, są niezwykle wytrzymałe, o ile skóra została świetnie wyprawiona.

Inne wpisy o transporcie oraz motoryzacji: