You are here:  / Samochody / Bramy garażowe

Bramy garażowe

post by related

related post

Bramy garażowe

Myśląc o domu dla naszych pojazdów, bramy czyli garażu chcemy, aby był istotnym elementem architektonicznym wpływającym na funkcjonalność i estetykę budynku, aby zabezpieczał przed zimnem i wilgocią oraz żeby nikt niepowołany nie dostał się do niego. Pragniemy w łatwy sposób do niego wjeżdżać jak również łatwo wchodzić. Aby te wszystkie oczekiwania zostały spełnione trzeba wybrać odpowiednią bramę garażową.

Zazwyczaj wybór bramy powinien dokonać za nas architekt na etapie projektowania, uwzględniając przepisy administracyjne i warunki, w jakich garaż będzie funkcjonował. Jeśli chcemy wymienić starą bramę, wówczas spośród obecnych na rynku bram garażowych z pewnością wybierzemy coś pasującego do naszego garażu. Bramy przede wszystkim różnią się od siebie sposobem otwierania, materiałem, z jakiego zostały wykonane, izolacja termiczną i akustyczną stopniem automatyzacji oraz ceną.

Wszystkie bramy wykonywane są na indywidualne zamówienie na każdy dowolny wymiar(w granicach parametrów technicznych).bramy

zbudowana jest z poziomych listew (profili) połączonych na krawędziach zaczepami. Takie połączenie jest ruchome i umożliwia nawinięcie rolety na wał schowany w kasecie. Pancerz rolety przesuwa się wzdłuż otworu okiennego po prowadnicach zwykłych &

Bramy garażowe SEGMENTOWE, wykonane z paneli stalowych, ocynkowanych ogniowo i lakierowanych specjalną metodą Metcolor.
Warstwę izolacyjną stanowi pianka poliuretanowa o grubości 40mm, która zapewnia maksymalną energooszczędność i zarazem odporna jest na działanie insektów, bakterii i pleśni.
Jako standardowe kolory dla bram jest kolor biały i brązowy. Istnieje możliwość wykonania bramy w każdym kolorze z palety RAL, oraz w kilku wariantach tłoczenia paneli (gładkie, przetłoczenia poziome, kaseton, faktura drewna).

Bramy segmentowe otwierają się do góry w płaszczyźnie pionowej, dzięki czemu nie zajmują miejsca w garażu ani przed nim bramy.
Specjalna konstrukcja paneli gwarantuje bezpieczeństwo &

Rolety zewnętrzne są bardzo popularnym elementem wykończenia domu. Skutecznie chronią przed słońcem, hałasem i ciekawskimi przechodniami.
Jedną z podstawowych funkcji wielu rolet jest zabezpieczenie okien przed włamaniem. Rolety antywłamaniowe oraz bramy mają bardzo gruby pancerz z profili o ściankach grubości 5 mm (zawsze bez perforacji) oraz dodatkowe zabezpieczenia podwyższające odporność na włamania, wyposażone we wzmocnienie dolnej listwy, maskownicę prowadnicy, która uniemożliwia jej odkręcenie, oraz zamek montowany w dolnej lub środkowej listwie pancerza.

Inne wpisy o transporcie oraz motoryzacji: