You are here:  / Porady / Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie

post by related

related post

Ubezpieczenie na życie

Samochód, mieszkanie a na samym końcu życie. W takiej kolejności w Polsce kupujemy ubezpieczenia. Bez wahania kupujemy ubezpieczenie OC auta, bo jest obowiązkowe. Kupujemy je, bo w razie stłuczki można je wyremontować. Ubezpieczenie mieszkania. No tak gdy zalejemy sąsiada firma wypłaci pieniądze. Kiedy dotknie nas powódź będziemy mogli odbudować dom

A co jeśli zabraknie jedynego żywiciela w rodzinie? Nikt się nie zastanawia. Nie myśli o tym, że żona będzie musiała spłacić kredyty, może będzie musiała sprzedać samochód, mieszkanie. Gdyby świadomość Polaków była większa nie byłoby podwójnych dramatów. Ubezpieczenie na życie chroni życie tych, którzy zostają, którzy muszą żyć dalej. Czy śmierć bliskiej osoby nie jest dostatecznym dramatem? Po to właśnie są ubezpieczenia na Zycie. Aby zabezpieczyć kredyt, na wypadek śmierci kredytobiorcy. Aby dzieci po śmierci ojca, nie musiały zmieniać szkoły z prywatnej na publiczną, by mogły się uczyć dalej, tak jak do tej pory.

Generalnie polisa na życie jest wręcz niezbędna, jeżeli chcemy zapewnić naszej rodzinie byt po ewentualnym wypadku. Tak więc warto sprawdzić oferty polis i ubezpieczycieli. A rynku jest bardzo duży wybór polis, warto jest sprawdzić zwłaszcza wykluczenia. Ponieważ to właśnie w dużej mierze decyduje o tym w jakim momencie zostanie nam wypłacone odszkodowanie.

Inne wpisy o transporcie oraz motoryzacji: