You are here:  / Znaki poziome na jezdni / Stacja kontroli pojazdów Chorzów

Stacja kontroli pojazdów Chorzów

post by related

related post

Stacja kontroli pojazdow Chorzow (2)Stacja kontroli pojazdów Chorzów to oferta przede wszystkim skierowana do mieszkańców miasta i jego okolic, ale nie tylko. Stacje kontroli pojazdów to miejsca, które systematycznie odwiedza każdy właściciel samochodu, motocykla czy innego pojazdu. Każdego roku przecież w dowodzie rejestracyjnym pojazdu musi pojawić się stosowna pieczątka potwierdzająca jego sprawność techniczną.
Badanie techniczne obejmuje praktycznie wszystko, co się znajduje w pojeździe. A więc: nry VIN i rejestracyjny, posiadanie gaśnicy i trójkąta,
stan świateł, układ hamulcowy, wydechowy, zawieszenie, nawet przepuszczalność światła przez szyby oraz jeszcze elementy. Na ulicę nie może przecież wyjechać niesprawny samochód i stąd taka wnikliwa kontrola.
Stacja kontroli pojazdów Chorzów to oczywiście przykładowy punkt obsługi, ale każdy, kto tylko poszukuje takiej obsługi, z pewnością znajdzie ją w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, bo akurat z tego typu stacjami nie ma kłopotu. A jeszcze przy okazji przeglądu rejestracyjnego klient może sobie umyć samochód, bo z reguły przy takich stacjach zlokalizowane są myjnie samochodowe.

Inne wpisy o transporcie oraz motoryzacji: