You are here:  / Turystyka i Podróże / Bilety lotnicze

Bilety lotnicze

post by related

related post

Chcemy gdzieś wyjechać, aby oderwać się od codzienności, ale nie wiemy od czego zacząć. Poniżej klika drobnych rad dla wszystkich ciekawych świata, jak ułożyć swój plan podróży, aby czerpać z wyjazdu jak najwięcej przyjemności bez niemiłych niespodzianek.

1. Zastanów się spokojnie w jakim kierunku chcesz się udać- rejon basenu Morza Śródziemnego czy może Skandynawia?
2. Kiedy już podejmiesz decyzję sprawdź jakie terminy Ci odpowiadają i uzgodnij wszystko w pracy. Jeśli sam jesteś sobie szefem- tym lepiej!
3. Jak najszybciej zarezerwuj bilety lotnicze i nocleg, aby uzyskać najkorzystniejszą cenę.
4. Kiedy zakończysz wszystkie rezerwacje zastanów się jaki budżet chcesz przeznaczyć na swój wypoczynek. To ważne, bo do czasu wyjazdu możesz spokojnie odkładać codziennie parę groszy i jednorazowa wypłata środków tuż przed wyjazdem nie ogołoci Twojego konta.
5. Wypisz na kartce wszystkie atrakcje i miejsca, które chcesz odwiedzić w trakcie pobytu. Jest to również bardzo ważne, gdyż pewne restauracje czy teatry mogą mieć ograniczoną liczbę miejsc. Warto wcześniej zarezerwować sobie takie miejsce i włączyć to do swojego planowanego budżetu.
6. Jeśli będziesz podróżować samolotem i chcesz zabrać tylko bagaż podręczny warto wcześniej zaplanować co ze sobą zabierzesz i ile będzie ważył twój bagaż. Wymiary i dopuszczalną wagę bagażu znajdziesz na stronie swojego przewoźnika.
Miłej podróży!

Inne wpisy o transporcie oraz motoryzacji:

Bilety lotnicze
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)