You are here:  / Znaki poziome na drodze / Samochody dostawcze

Samochody dostawcze

post by related

related post

Samochody dostawcze (3)Stało się! Żyjemy w erze internetu. Nie ma się co oszukiwać, sen lat 80-tych stał się rzeczywistością. Nie powinniśmy obrażać się na prawdę i mówić, że tak wcale nie jest – codziennie korzystamy z komputera i internetu. Sprawdzamy pocztę, rozmawiamy ze znajomymi i oglądamy filmy… załóżmy na potrzeby rozmowy, że dokumentalne.

Jesteśmy zwierzętami internetowymi, część z nas pracuje przez internet, inni, którzy nie mieli tyle szczęścia i nie pracują przez internet pracują zwykle z jego wykorzystaniem. Kto nigdy nie sprawdzał w google o co chodzi kierownictwu niech pierwszy rzuci kamieniem – ja nie rzucę!

Podczas codziennych zakupów również możemy wykorzystywać internet. Nikogo nie dziwi już zakup książek z księgarni internetowych  czy sprzętu agd z dużych sklepów internetowych. Wypełnienie prostego formularza jest przecież o wiele  wygodniejsze od taszczenia pudła z lodówką w bagażniku tico. Siedząc wygodnie w fotelu wykonujemy kilka kliknięć myszką a samochody dostawcze z naszymi zamówieniami już mkną prosto do naszych domów.  Postęp!

Inne wpisy o transporcie oraz motoryzacji:

Samochody dostawcze
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)